استفاده از مرطوب کننده ها که گاها به اشتباه کرم مرطوب کننده نیز نامیده می شوند ، معمولا گام های نهایی مراقبت از پوست را تشکیل می دهند ولی همچنان از اهمیت بالایی در مراقبت از پوست مخصوصا پوست چرب برخوردار هستند ، اگر پوست چربی دارید و مراحل پاکسازی پوست چرب خود را همان طور که توضیح دادیم فرا گرفته اید ، ابتدا از یک شوینده مناسب پوست پوست چرب استفاده کرده اید که بهترین شوینده پوست چرب را نیز قبلا به شما معرفی کرده ایم و سپس از یک تونر پوست چرب که آن ها را نیز در بهترین تونر پوست چرب به شما عزیزان معرفی نموده ایم . اکنون وقت آن رسیده است که از یک مرطوب کننده پوست چرب جهت آبرسانی به پوست خود استفاده نمایید . همان طور که می دانید افرادی که پوست چرب دارند باید از مرطوب کننده های Oil Free استفاده نمایند تا پوستشان به خوبی آبرسانی شود و نیز به دلیل بافت مرطوب کننده چربی پوست تشدید نگردد . با داروخونه ، داروخانه اینترنتی همراه باشید تا با بهترین مرطوب کننده پوست چرب آشنا شوید .

 

1 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | هیدرا فلویید فاقد چربی اکتیو پیورنس کامفورت زون

 

رتبه نخست در بهترین مرطوب کننده پوست چرب به هیدرا فلویید اکتیو پیورنس کامفورت زون می رسد . این محصول قبلا با بسته بندی سبزرنگ و تحت عنوان فلویید اکتیو پیورنس کامفورت زون تولید می شد که اخیرا به نام هیدرا فلویید کامفورت زون موجود است و یک فلویید فاقد چربی با ساختار لیپوزومی است که مرطوب کننده و آبرسان پوست چرب بوده و جاذب چربی است . این محصول حاوی ویتامین سی و حاوی آنتی اکسیدان است و مات کننده و جمع کننده منافذ باز پوست می باشد . این محصول مناسب صورت نیز می باشد .

 

 

2 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | کرم مرطوب کننده متیفیانت اکسپرت پیورته پایو

 

جایگاه دوم در بهترین مرطوب کننده پوست چرب  به متیفیانت پایو می رسد . کرم متی فیانت پایو ، مرطوب کننده و تنظیم کننده ترشح سبوم پوست بوده و مات کننده و جمع کننده منافذ باز پوست است . این محصول مناسب پوست های مختلط، چرب و مستعد آکنه می باشد و دارای ساختار سبک و غیر چرب با قابلیت جذب سریع است و نیز غیر کومدون زا می باشد .

 

کرم مرطوب کننده متیفیانت اکسپرت پیورته پایو

 

3 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | مرطوب کننده ضد چروک و قابض منافذ مورد

 

رتبه سوم در بهترین مرطوب کننده های پوست چرب به این مرطوب کننده ضد چروک مورد می رسد که مرطوب کننده قوی با بافت بسیار سبک و دارای بیشترین اثر رطوبت رسانی است . این محصول از برند مورد حاوی Kombucha Collagen Defense  است ، تنگ کننده منافذ و کاهش دهنده چروک ها بوده و سبب بهبود دهنده الاستیسیته پوست می شود و قابل استفاده برای پوست های چرب و چرب دهیدراته است .

 

مرطوب کننده ضد چروک و قابض منافذ مورد

 

4 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | کرم کلینانس هیدرا اون

 

رتبه چهارم در میان بهترین مرطوب کننده های پوست چرب به کلینانس هیدرا اون می رسد . این کرم ، مرطوب کننده پوست چرب و مستعد آکنه بوده ، مکمل در درمان هاي ضدآکنه با اثر کنترل کننده چربي و ضد التهاب به واسطه ترکيب زينک گلوکونات می باشد . همچنین یک التيام بخش قوي، ضد تحريک و قرمزي ناشي از درمان آکنه با اثر سينرژيسم آب اَون و بيزابولول برگرفته از عصاره بابونه است . دارای ساختار کرمي سبک ، غير چرب با جذب سريع ، جلوگيري کننده از خشکي ، پوسته پوسته شدن و کشيدگي پوست هاي چرب حين درمان آکنه و بازسازي کننده پوست و کمک به ترميم جاي جوش با داشتن روغن گياهي کارتام و افزايش قابليت کشساني پوست به واسطه داشتن روغن گياهي کارتام ( غني از اُمگا  6) می باشد .

 

کرم کلینانس هیدرا اون

 

5 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | مرطوب کننده آنتی ایجینگ مویسچرایزر مورد

 

رتبه پنجم در فهرست بهترین مرطوب کننده پوست چرب به آنتی ایجینگ مویسچرایزر مورد  می رسد که کامل کننده درمان آکنه با تأمین رطوبت مورد نیاز پوست و حاوی ضد آفتاب بسیار قوی ، (ضد UVA / UVB) است و مناسب جهت جلوگیری از تخریب کلاژن و DNA سلولی (ضد چروک) می باشد .

 

 مرطوب کننده آنتی ایجینگ مویسچرایزر مورد

 

6 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | کرم ژل مرطوب کننده فاقد چربی ساسکین

 

رتبه ششم در بین بهترین مرطوب کننده های پوست چرب به کرم ژل مرطوب کننده فاقد چربی ساسکین اختصاص می یابد . کرم مرطوب کننده فاقد چربی ساسکین ، با تنظیم ترشح چربی و حفظ لایه محافظ هیدرولیپیدی ، پوست را متعادل می کند . خاصیت ضد عفونی کنندگی و عوامل ضد چربی آن ، پوست را پاکسازی کرده و ظاهر آن را نرم ، صاف و مات می کند .  این کرم با بافتی سبک و بدون آنکه اثری از چربی به جا گذارد. پوست را پالایش نموده و چربی پوست را متعادل می نماید . فعالیت های پالایش به همراه رطوبت دهی و شفاف کردن پوست را انجام داده و چربی اضافی را از لایه های سطحی می زداید . این کرم ژل ساسکین  حاوی AHA و BHA و نیز هیالورونیک اسید است و موجب جلوگیری از مسدود شدن منافذ باز پوست می شود .

 

کرم ژل مرطوب کننده فاقد چربی ساسکین

 

7 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | فلویید اسکین رزونانس کامفورت زون

 

هفتمین جایگاه در فهرست بهترین مرطوب کننده پوست چرب به فلویید اسکین رزونانس می رسد . محصولی دیگر از برند پر طرفدار کامفورت زون که دارای فرمولاسیونی خلاقانه با اثر آب رسانی و متعادل سازی با ساختاری سبک و جذبی آسان که باعث بازسازی سد دفاعی پوست های حساس وتحریک پذیر با مشکلات عروقی می گردد ( پوست چرب تا مختلط حساس ) . این فلویید سبب تقویت و بازسازی پوست های حساس و آسیب دیده شده و ضد قرمزی و تسکین بخش پوست می باشد .

 

فلویید اسکین رزونانس کامفورت زون

 

8 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | لوسیون مرطوب کننده پوست چرب مورد

 

جایگاه هشتم نیز به محصول دیگری از برند مورد به نام لوسیون مرطوب کننده پوست چرب مورد می رسد . این لوسیون ، مرطوب کننده ی فاقد چربی و کنترل کننده ی برق ناخوشایند پوست ( Shine Control ) با خاصیت سم زدایی سطح پوست ، اصلاح منافذ باز و آلوده می باشد .

 

 

9 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | مرطوب کننده کنترل کننده چربی و مات کننده پوست مورد

 

رتبه نهم در فهرست بهترین مرطوب کننده پوست چرب به مرطوب کننده کنترل کننده چربی مورد اختصاص می یابد . این محصول ، مات کننده ی فوری پوست های چرب و براق  بوده و کنترل کننده ترشح سبوم و براقی پوست با اثری طولانی ( بیش از 8 ساعت ) همراه با حفاظت بالای پوست از آسیب های ناشی از آفتاب ، ( ضد UVA / UVB ) می باشد .

 

مرطوب کننده کنترل کننده چربی و مات کننده پوست مورد

 

10 - بهترین مرطوب کننده پوست چرب | مرطوب کننده فاقد چربی مورد

 

جایگاه دهم نیز در فهرست بهترین مرطوب کننده های پوست چرب به مرطوب کننده فاقد چربی مورد از لاین Pore Reform اختصاص می یابد . این محصول مرطوب کننده و نرم کننده فاقد چربی با اثر کنترل کننده برق ناخوشایند پوست و کنترل کننده جوش های سر سیاه محافظت کننده پوست در برابر اشعه آفتاب ( UVA – UVB ) با یک بافت سبک می باشد .

 

مرطوب کننده فاقد چربی مورد از لاین Pore Reform